21.01.2020Program zabaw neurostymulacyjnych

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie zaprasza do udziału w nowym cyklu zajęć pn. „Program zabaw neur­osty­mula­cyjn­ych”, który realizowany będzie przez mgr Katarzynę Lichtańską - neurologopedę, pedagoga specjalnego, filologa polskiego, pracownika naukowo-dydaktycznego Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie oraz Instytutu Pedagogiki Specjalnej, założycielkę A KUKU Centrum Terapii Dziecięcej w Jaworznie. Projekt ma charakter ustr­uktu­ryzo­wane­go programu, służącego wspomaganiu oddziaływań terapii pedagogicznej dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu w wieku przedszkolnym (4-5 lat). Dedykowany jest zarówno maluchom jak i ich rodzicom. Opiekunowie będą aktywnie uczestniczyć w zajęciach, ucząc się terapii by móc kontynuować ją w domu, a realizując poszczególne zadania mogą liczyć na pomoc prowadzącej.
Spotkanie organizacyjne odbędzie się w Audytorium Biblioteki Głównej 7 lutego br. o godz. 17.00. Zapisy i szczegółowe informacje pod nr tel. 602-429-913 oraz na plakacie. 200207_Zabawy_neurostmulacyjne.jpg

200207_Zabawy_neurostmulacyjne.jpg 200207_Zabawy_neurostmulacyjne