29.01.2020Ferie w Bibliotece 2020!

Również Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie dołącza do feryjnej zabawy, organizując zajęcia dla dzieci 👧👦

W tym roku Biblioteka Główna proponuje nową, zmodernizowaną ofertę zajęć, podzieloną na dwa bloki tematyczne:
📲 "Nowoczesną Bibliotekę", czyli Tydzień Nowych Technologii;
🖌 "Kreatywną Bibliotekę", czyli Tydzień Literacko-Artystyczny.

Pierwszą część ferii stanowi cykl warsztatów z programowania robotów Photon 🤖, skierowany do dzieci w wieku 8-12 lat. Drugi tydzień to zajęcia dla młodszej grupy odbiorów (5-12 lat), podczas których uczestnicy będą mogli dać upust swojej kreatywności, stawiając czoła wyzwaniom literackim i plastycznym 🎨.

Zapraszamy do zapisów wszystkich, którzy chcą spędzić ferie na zabawie pełnej uśmiechu i różnorodnych wyzwań! Listy uczestników otwieramy w poniedziałek, 13 stycznia.

Udział w zajęciach jest bezpłatny! ❌💵

ferie 2020 Biblioteka Główna.jpg

ferie 2020 Biblioteka Główna.jpg ferie 2020 Biblioteka Główna