05.02.2020Filmowo-literackie Walentynki w ChBP

W Dzień Świętego Walentego, 14 lutego o godz. 17.00, zapraszamy do sali widowiskowej ChBP (ul. Partyzantów 40) na walentynkowy wieczór, podczas którego nie zabraknie dobrego kina dla zakochanych i nie tylko oraz miłosnych uniesień literackich Poza znakomitą komedią romantyczną z Meg Ryan i Tomem Hanksem w rolach głównych zaprezentujemy również fragmenty wzruszających powieści o miłości, które czytać będą aktorzy Teatru Ziemi Chełmskiej: Magda Pick, Sławoj Czarnota i Zbigniew Moskal.
Wyjątkową niespodziankę dla czytelników biblioteki przygotowali także pisarze: Katarzyna Archimowicz, Wojciech Zawioła, Grzegorz Kalinowski i Janusz L. Wiśniewski.
Natomiast dyrektor Chełmskiej Biblioteki Publicznej pragnie obdarować najbardziej aktywnych uczestników tego spotkania książkami oraz atrakcyjnymi torbami z logo ChBP i jej hasłem przewodnim „Czytam, bo lubię”. O tym, jak zdobyć tę najmodniejszą torbę, wszyscy uczestnicy dowiedzą się podczas spotkania.
Serdecznie zapraszamy do ChBP. Walentynki_2020.jpg

Walentynki_2020.jpg Walentynki_2020