21.03.2014QR w Bibliotece - włącz się w Sieć

banner_qr_w_bibliotece.jpg

QR w Bibliotece – włącz się w Sieć!

Czy jesteś pewien, że wiesz, czym jest Internet? Znasz jego historię? Umiesz korzystać z kodów QR?

Jeśli nie, to doskonale! Miejska Biblioteka Publiczna w Opolu zaprasza na obchody ogól­noeu­rope­jski­ego Tygodnia z Internetem – Włącz się w Sieć.

Z tej okazji przygotowaliśmy trasę 13. stacji opisujących: historię Internetu, dzieje najsłynniejszej małpy świata, profil psychologiczny hakera, zadania cyberrobotów indeksujących… i wiele innych cyfrowych dziwo-spraw. A jeśli wiedza to za mało, można wypełnić krzyżówkę, wziąć udział w losowaniu i wygrać nagrodę. Wystarczy przyjść do Biblioteki w dniach od 24 do 29 marca w godzinach jej otwarcia i podążać wyznaczoną trasą. Zapraszamy!

banner_qr_w_bibliotece.jpg banner_qr_w_bibliotece