18.03.2020SERWIS ZDALNE LEKCJE

Tematy na każdy dzień

i dla każdego przedmiotu, a także propozycje materiałów, na bazie których można zdalnie poprowadzić zajęcia dla uczniów szkół podstawowych i pona­dpod­staw­owyc­h – wszystko to można znaleźć na stronie www.gov.pl/zdalnelekcje.

Ministerstwo Edukacji Narodowej wraz z Ministerstwem Cyfryzacji i NASK przygotowały propozycje dla nauczycieli i dyrektorów do zdalnej nauki z uczniami. Do dyspozycji nauczycieli jest również platforma epodreczniki.pl oraz pakiety materiałów od Centralnej Komisji Egzaminacyjnej dla ósmoklasistów i maturzystów.

Polecamy też przykładowe materiały metodyczne ,o charakterze ogól­noks­ztał­cący­m i przedmiotowym,
do wykorzystania podczas pracy zdalnej. Materiały zostały opracowane przez nauczycieli doradców
i konsultantów Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Pile
, a dostępne pod linkiem:
cdn.pila.pl

W Nowym Archiwum Cyfrowym SBP www.ac.sbp.pl znajdą Państwo archiwalne numery czasopism branżowych oraz wydawnictwa fachowe dla bibliotekarzy.

learn-977545_640.jpg

learn-977545_640.jpg learn-977545_640