25.03.2020Uwagą !!! Komunikat

iż od dnia 20 marca 2020 r. do odwołania

obowiązuje czasowe ograniczenie

działalności naszej bibliotek.

Równocześnie zachęcamy do kontaktu mailowego oraz telefonicznego. Przypominamy również o możliwości całodobowego zdalnego korzystania z katalogu on-line z dostępem do Wolnych Lektur.

Czytelników uspokajamy – termin zwrotu książek, znajdujących się na kontach bibliotecznych zostanie automatycznie przedłużany. W tym czasie nie będą naliczane kary za nieterminowy zwrot książek z naszych zasobów.

O wszelkich zmianach będziemy informować Państwa na bieżąco.

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzec­zypo­spol­itej­ Polskiej stanu epidemii oraz komunikatu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego przedłużeniu ulegają ograniczenia w działalności bibliotek.

Dodaj podtytuł(11).jpg Dodaj podtytuł(11)