30.03.2020Ważna informacja

Informacja dla Czytelników, którzy nie mogą zwrócić książek w zaplanowanym terminie z powodu czasowego zamknięcia bibliotek.

Szanowni Czytelnicy! Informujemy, że czas wypożyczenia książek, których termin zwrotu upływa w dniach zamknięcia bibliotek w Moszczenicy oraz Staszkówce zostaje automatycznie przedłużony.

Wypożyczenia oraz zwroty książek będą możliwe dopiero po przywróceniu zwykłego funkcjonowania OKiB. Jednocześnie prosimy o ignorowanie wiadomości e-mailowych wysyłanych do Państwa przez program biblioteczny SOWA. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 517 211 615.

Jednocześnie informujemy, że istnieje możliwość zaproponowania przez czytelników i nie tylko, książek do zakupu przez nasze biblioteki. Można to zrobić wypełniając formularz dostępny na stronie:

www.okib.gmin­amos­zcze­nica­.eu