26.03.2014KONKURS w ramach kampanii „Pan Cogito” CZYTAM W PODRÓŻY…HERBERTA
  1. Konkurs jest organizowany za pośrednictwem internetu (Facebook) w dniu 27 marca 2014 r., trwa 2 godziny zegarowe i rozpocznie się o godz. 9.00
  2. Konkurs organizuje Biblioteka Miejska w Mrągowie zwana Organizatorem.
  3. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna.
  4. W Konkursie nie mogą uczestniczyć pracownicy Biblioteki Miejskiej w Mrągowie i członkowie ich rodzin.
  5. Warunkiem wzięcia udziału w Konkursie jest udzielenie prawidłowej odpowiedzi na pytania konkursowe.
  6. Odpowiedź musi być wpisana pod pytaniem na stronie konkursowej do momentu umieszczenia przez Organizatora następnego pytania.
  7. Po wyczerpaniu pytań konkursowych zostanie wyłoniony jeden Zwycięzca.
  8. Osoba, która udzieli najwięcej prawidłowych odpowiedzi, nie mniej niż połowę z zamieszczonych w określonym przez Organizatora czasie, zostanie Zwycięzcą.
  9. Nagrodę książkową w Konkursie ufundowała Biblioteka Miejska w Mrągowie.
  10. Nagroda nie podlega wymianie.
  11. Warunki przekazania nagrody zostaną uzgodnione pomiędzy Zwycięzcą i Organizatorem.
  12. Jeżeli w Konkursie nie zostanie wyłoniony Zwycięzca, nagroda pozostaje w dyspozycji Organizatora.
    Zachęcamy do zabawy i życzymy powodzenia :)) /BS/
    III. Czytam w podróży... Herberta 27.03.2014 r..jpg