07.04.2020Biblioteka zamknięta dla czytelników

Szanowni Państwo,

biblioteki zostały zamknięte dla czytelników, nie można wypożyczać ani oddawać książek i czasopism, nie można także realizować zamówień z katalogu on-line.
Biblioteka nie będzie pobierała opłat za spowodowane epidemią przetrzymanie książek .
Ewentualne upomnienia wysyła automat. W czasie trwania ograniczeń prosimy je ignorować.

Gdy biblioteka pozostaje zamknięta dla czytelników trwają zakupy książek, porządkowanie i selekcja zbiorów, powstają także projekty nowych adresowanych do Państwa wydarzeń.

Kody do platformy dostępu do ebooków IBUK Libra udostępniamy mailowo lub telefonicznie bez ograniczeń.
Kody dostępu do platformy Legimi na marzec zostały wyczerpane - od 30 marca będziemy udostępniać kody kwietniowe.

Zapraszamy do kontaktu mailowego lub elektronicznego.
Tel.: 52 315 25 94 oraz 510 814 965
email: biblioteka@mbp.mogilno.pl