01.11.2012Targi Książki w Krakowie 2012

Zapraszam na relację z Targów Książki na www.lust­robi­blio­teki­.pl
To już 16 Targi Książki organizowane w Krakowie. Powodów było bardzo dużo by się pojawić: rekordowa liczba 562 wystawców i blisko 500 spotkań z autorami, konkursy, panele dyskusyjne i wspaniała okazja do zakupu książek i nowości po okazyjnych cenach.
W tegorocznej edycji Targów Książki w Krakowie hala targów przy ulicy Centralnej zapełniła się przez zwiedzających, którzy mogli odwiedzić stoiska wydawców beletrystyki, książek naukowych, literatury dziecięcej i młodzieżowej, poezji, e-booków i wielu innych. A wśród wystawców znalazły się także instytucje kulturalne, biblioteki, drukarnie, media oraz portale internetowe. Atrakcji co nie miara!

Jak się czyta w Krakowie? Dużo! Zobaczcie co działo się na Targach Książki w Krakowie 25-28 października 2012.

Dziękuję portalowi w.bibliotece.pl za promocję i miłe spotkanie!
DSCN7729.jpg

Z Targów przywiozłam dużo niespodzianek dla moich Czytelników!

DSCN7729.jpg DSCN7729
jpg, 1.9 MiB, 2272x1704