07.04.2020Zapraszamy do kontaktu internetowego, spotkamy sie po ustąpieniu pandemii

Szanowni Czytelnicy,

Miejska Biblioteka Publiczna w Mogilnie została zamknięta dla czytelników do odwołania co oznacza, że nie ma żadnego ruchu książek. Na teren biblioteki wchodzą tylko pracownicy. Nie przyjmujemy darów nie odbieramy i nie wypożyczamy książek.
Prosimy o nie zwracanie uwagi na automatyczne przypomnienia otrzymywane mailowo. Terminy wypożyczeń Państwa nie obowiązują do odwołania. Zachęcamy do odwiedzania stron Platformy Legimi oraz empiku, które oferują dostęp do darmowych ebooków. Prosimy o kontakt mailowy na adres biblioteka@mbp.mogilno.pl czytelników zain­tere­sowa­nych­ dostępem do Platformy IBUK Libra.
Zapraszamy do odwiedzania nas na stronach internetowych mogilno.naszabiblioteka.com i mediach społ­eczn­ości­owyc­h pl-pl.facebook.com
bibl­iote­kawm­ogil­nie.blogspot.com. W miarę możliwości zamieszczamy tam informacje o nowych inicjatywach kulturalnych na czas epidemii i ofertach dostępu do bezpłatnych ebooków.
Dziś proponujemy ebook Matematyka dla smyka udostępniony przez wydawnictwo Greg pliki.greg.pl

Ponieważ na bieżąco dokonujemy zakupu książek prosimy o kierowanie ewentualnych sugestii na adres dzia­lgro­madz­enia­@gmail.com.

Życzymy zdrowia i oczywiście szybkiego powrotu do nas