17.04.2020Bezpłatne warsztaty online dla nauczycieli, bibliotekarzy, edukatorów i rodziców...

Firma Amazon w porozumieniu z Ministerstwem Cyfryzacji zaprasza nauczycieli do skorzystania z darmowego programu edukacyjnego o nazwie STEM Kindloteka, w ramach którego udostępnione zostały: nauczycielom, edukatorom i bibliotekarzom oraz rodzicom bezpłatne warsztaty edukacyjne online przygotowujące do prowadzenia zajęć zdalnych. Uczestnicy warsztatów dowiedzą się jak prowadzić angażujące zajęcia dla najmłodszych związane min. z technologią, inżynierią i matematyką (np. zajęcia z programowania dla klas I –III.)

Każde webinarium trwa 90 min i przedstawia inne ciekawe rozwiązania, pomysły i eksperymenty .

Z programu skorzystało już ponad pięć tysięcy osób.

Zachęcamy do wzięcia udziału.

Szczegóły po linkiem:

cyfrowydialog.pl