30.04.2020OGŁOSZENIE

Szanowni Państwo, Drodzy Czytelnicy!
Miło nam poinformować, że w porozumieniu z organizatorem oraz po konsultacji ze służbami sanitarnymi, na podstawie decyzji Dyrektora Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Praszce, od 4 maja 2020 r. wypożyczalnia naszej Biblioteki wraz z filiami zostanie otwarta dla Czytelników i czynna w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00 (uwaga! W soboty Biblioteka główna w Praszce nieczynna do odwołania; godziny otwarcia filii bez zmian). Szczegółowe informacje dotyczące poruszania sie po bibliotece znajdą Państwo na naszej stronie internetowej i na tablicy informacyjnej. Zapraszamy.