08.05.2020„ZASMAKUJ W BIBLIOTECE – w Grodzieckiej Bibliotece Publicznej”

Po raz 17. w całej Polsce w dniach 8-15 maja obchodzimy Ogólnopolski Dzień Bibliotekarza i rozpoczynamy Tydzień Bibliotek, w tym roku pod hasłem „Zasmakuj w Bibliotece”.

„Zasmakuj w bibliotece, bo książką warto się delektować, smakujmy słowa, ciągle i wciąż od nowa. Korzystajmy z kalejdoskopu ofert dla naszych najważniejszych gości – Czytelników, by każdy z nich znalazł w bibliotece łakomy literacki kąsek. To dla was entuzjastów literatury i kultury jesteśmy” – piszą organizatorzy akcji.

Co roku w tym czasie Grodziecka Biblioteka proponuje mieszkańcom szereg działań popu­lary­zują­cych­ książkę i bibliotekę, zapraszając czytelników do przyjścia do biblioteki i skorzystania z naszych usług.

Podobnie jest w tym roku, jednak z powodu warunków związanych z epidemią koronawirusa, w nieco zmienionej formule - wydarzenia realizujemy on-line i do tej przestrzeni zapraszamy naszych użytkowników.

DZIAŁAJĄC ZDALNIE TEŻ JESTEŚMY Z WAMI !

plakat 1.jpg

plakat 1.jpg plakat 1