01.04.2014KAMISHIBAI dla przedszkolaków

prze­dszk­olej­edyn­ka.przedszkolowo.pl

Oto co napisała Pani Dyrektor Przedszkola nr 1 w Jeleśni o wizycie w naszej bibliotece:
"W miniony piątek dzieci z grupy młodszej udały się do Gminnej Biblioteki Publicznej w Jeleśni. Tam czekała na nich niespodzianka. Otóż pani Jola, dyrektor biblioteki zaprezentowała dzieciom książkowy teatrzyk. By teatrzyk się otworzył dzieci musiały wypowiedzieć czarodziejskie zaklęcie. Nietypowe spotkanie bardzo zaciekawiło dzieci i zachęciło do częstszego odwiedzania biblioteki razem z rodzicami.
Na pożegnanie dzieci otrzymały zadanie do wykonania. Mają mianowicie możliwość narysowania swojej wymyślonej historii do tej nietypowej książki w drewnianych okładkach. Mamy nadzieję, że sprostamy temu zadaniu i już niedługo pochwalimy się twórczością dzieci."

sam-0646-big.jpg sam-0646-big