21.05.2020Niedończony rysunek - wyniki konkursu

Dziękujemy za udział w konkursie internetowym "Niedokończony rysunek" zorganizowanym w ramach Tygodnia Bibliotek 2020. Komisja konkursowa przyznała następujące nagrody i wyróżnienia:

• w kategorii I, 6 - 9 lat nagroda: Antoni Kłosik, wyróżnienia: Patrycja Balik, Juliusz Czekalski;

• w kategorii II, 10 - 15 lat, nagrody: Maciej Czarnecki, Antoni Czekalski, Daria Znajdek, wyróżnienia: Zuzanna Ledzion, Mateusz Znajdek, Arkadiusz Waracki, Szymon Czarnecki, Zuzanna Markiewicz, Szymon Znajdek.

Zapraszamy uczestników konkursu po odbiór upominków do siedziby biblioteki, Al. Sienkiewicza 62. W holu wejściowym oglądać można zgłoszone do konkursu prace. DSCN8720.jpg

DSCN8720.jpg DSCN8720