22.05.2020Zapisz się do Biblioteki zdalnie!

Znalazłeś ciekawą pozycję w naszym katalogu? Nie możesz jej zarezerwować, bo nie masz jeszcze konta w Bibliotece? Zarejestruj się on-line używając prostego formularza dostępnego na stronie www.biblioteka.jaw.pl, w zakładce Katalog -» Konto.

Po uzupełnieniu danych i potwierdzeniu znajomości regulaminu Biblioteki, na podany przez zapisującego się adres e-mailowy, automatycznie wysłana zostanie prośba o potwierdzenie rejestracji konta. Kolejna wiadomość zawierać będzie hasło startowe, które przy pierwszym logowaniu musi zostać zmienione.

Czytelnicy, którzy skorzystają z opcji zdalnego zapisu, będą mogli nie tylko rezerwować i zamawiać zbiory z katalogu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie, ale także za pośrednictwem poczty elektronicznej zarezerwować dla siebie pierwszy kod do Legimi (liczba kodów ograniczona!).

Ostatnim etapem zapisu jest osobiste potwierdzenie tożsamości w najbliższej placówce Biblioteki, w ciągu 2 dni roboczych od elektronicznej rejestracji oraz odebranie karty bibliotecznej.

Zachęcamy do zdalnego zapisywania się do Bibliotek i korzystania z szerokiej oferty zbiorów tradycyjnych i audiowizualnych obejmujących m.in. literaturę piękną, popu­larn­onau­kową­ i naukową, które dostępne są w naszych placówkach. plakat_2-4.jpg

plakat_2-4.jpg plakat_2-4