01.06.2020KONKURS EKOLOGICZNY

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w konkursie „Ekologiczny styl życia”.
Osoby zainteresowane prosimy o wykonanie plakatu w dowolnej technice, np. rysunek, kolaż, wyklejanka itp., promujący ekologiczny styl życia.
Prace prosimy składać w bibliotece w Lipowej oraz w naszych filiach w Leśnej i Twardorzeczce do dnia 04.06.2020 r. Na odwrocie pracy prosimy podpisać ją imieniem i nazwiskiem oraz wpisać klasę.
1. Konkurs jest podzielony na dwie grupy wiekowe:
Klasa od I – III
Klasa od IV – VIII
2. Wyniki ogłosimy 5 czerwca w Dzień Ochrony Środowiska, na profilu biblioteki (uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację imion i nazwisk dzieci, które wygrają, na profilu biblioteki na Facebooku).
3. Ocenie będą podlegać: estetyka wykonania, zgodność pracy z tematem, kreatywność oraz samodzielność wykonania.
Serdecznie zapraszamy:)😊
konkurs ekologiczny.jpg