01.06.2020Ponowne otwarcie Biblioteki dla Czytelników

plakat 3.jpg

Szanowni Państwo,

w poniedziałek 01 czerwca 2020 r. Biblioteka Publiczna Gminy Grodziec, w porozumieniu z Organizatorem, ponownie otwiera swoje drzwi dla Czytelników.

Ze względu na bezpieczeństwo czytelników i personelu oraz konieczność przestrzegania reżimu sanitarnego działamy w zmienionej rzeczywistości.

Biblioteka wprowadza nowe zasady korzystania z księgozbioru, które dostępne są przed wejściem do Biblioteki oraz na stronie Biblioteki.

Nowa rzeczywistość wymaga nowego podejścia :

• zmienione godziny pracy:

poniedziałek, piątek 10:00 - 17:00

wtorek, środa 8:00 -15:00

czwartek – nieczynne

• brak swobodnego dostępu do księgozbioru,

• 5-dniowa kwarantanna zwracanych książek,

• zamknięte stanowiska komputerowe – to najważniejsze zmiany w zasadach korzystania z biblioteki.

W celu zapewnienia bezpiecznej obsługi czytelników prosimy o rezerwowanie lub zamawianie zbiorów poprzez:

• kontakt telefoniczny pod numerem placówki 63 548 50 49,
  • wysłanie wiadomości e-mail na elektroniczne skrzynkę pocztową bp@bibl­iote­kagr­odzi­ec.pl ,
  • wcześniejsze przygotowanie listy książek potrzebnych do wypożyczenia.

plakat 3.jpg plakat 3