01.06.2020BIBLIOTEKA PONOWNIE CZYNNA

Biblioteka Publiczna Gminy Grodziec ponownie otworzyła swoje drzwi dla Czytelnika.

Ten trudny czas w którym znalazł się świat z powodu epidemii koronawirusa i związaną z nią koniecznością pozostawania w domu, a także ograniczonym możliwościom kontaktu z drugim człowiekiem, wpłynął na funkcjonowanie każdego z nas.

Cieszymy się, że wreszcie możemy być z Wami.

Niestety działamy w zmienionej rzeczywistości, obwarowanej rzędem zasad, których z racji niemijającego zagrożenia epid­emio­logi­czne­go zobowiązani jesteśmy przestrzegać, byście mogli czuć się bezpiecznie.

Prosimy także o zapoznanie się z nowymi zasadami funkcjonowania biblioteki i przyjmowania zwrotów, a także o zmianach dotyczących przebywania w przestrzeni biblioteki. Zasady te znajdują się stronie www.bibl­iote­kagr­odzi­ec.pl

CZEKAMY NA WAS !!!

2.jpg 2