05.04.2014Quilling – sztuka tworzenia z papieru

F1-wystawa.jpg
W Filii nr 1 MBP SCK w Mielcu można oglądać wystawę prac zaprzyjaźnionej czytelniczki Pani Krystyny Ziemby.
Wystawa zatytułowana Quilling – papieroplastyka – sztuka tworzenia z papieru pokazuje co można wyczarować z kolorowego papieru, bibuły czy też kartonu.
Na wystawie znalazły się także koronkowe serwetki i obrusy czy haftowane obrazy - wykonane przez Panią Krystynę.
Zaprezentowane prace, to tylko niewielki wycinek dzieł twórczyni - zgromadzonych na niedużej powierzchni wystawienniczej w Filii nr 1.
Ekspozycja jest tak zaaranżowana, żeby każda osoba odwiedzająca placówkę mogła w łatwy sposób je oglądnąć.
Wystawa będzie prezentowana w kwietniu i I połowie maja w godzinach udostępniania zbiorów.
W planach jest także zorganizowanie spotkania z uzdolnioną czytelniczką podczas Tygodnia Bibliotek.

Do oglądnięcia pozostałych zdjęć z wystawy zapraszamy na stronę MBP w Mielcu

F1-wystawa.jpg F1-wystawa