07.07.2020Wirtualna Biblioteka

Wirtualna Biblioteka już dostępna

Ukazał się pierwszy numer Biuletynu wielkopolskich bibliotek pedagogicznych pod redakcją Beaty Walczak (dyr. PBP w Pile). Skierowany jest głównie do bibliotekarzy lecz nie tylko.

Zawiera scenariusze form pracy zdalnej sprawdzone w praktyce bibliotecznej podczas zamknięcia bibliotek spowodowanego pandemią wirusa oraz regulamin konkursu na scenariusz zdalnych form "Wirtualna lekcja".
Znalazły się w nim scenariusze naszych koleżanek: Lidki Bochan, Basi Moskal, Małgosi Olejnik oraz Anety Andrzejewskiej i Wioletty Januszak, które cieszyły się dużą popularnością wśród zain­tere­sowa­nych­. Zapraszamy do zapoznania się z Biuletynem umieszczonym pod poniższym linkiem.
www.bp.pila.pl

Projekt bez tytułu (1).png

Projekt bez tytułu (1).png Projekt bez tytułu (1)
png, 205 KiB, 350x350