14.07.2020Wystawa malarstwa Stowarzyszenia Twórczego Pasja

Stowarzyszenie Twórcze Pasja w Chełmie zaprasza na wystawę malarstwa połączoną ze sprzedażą prac na cel charytatywny. Pieniądze ze sprzedaży obrazów artystów Pasji trafią na rachunek siedmioosobowej rodziny z miejscowości Słowiki-Folwark (pow. kozienicki), która w wyniku pożaru 11czerwca br. utraciła cały dobytek wraz z domem.

Wystawa dostępna jest w Wypożyczalni Głównej Chełmskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Pauliny Orsetti (ul. Partyzantów 40, Chełm) od 15 lipca do 17 sierpnia 2020.
Alicja O ![Andrzej Gnaś.jpg][plik-28955] leszczuk-Abstrakcja górska 8, akryl 90x90.jpg Monika Wolszczak - Kogut.jpg Małgorzata Łepik-Szostak Obraz malowany akrylami 50x70.jpg

Ceny obrazów do ustalenia z autorami - tel. kontaktowy 692845964, Monika Wolszczak - prezes Stowarzyszenia Twórczego "Pasja".

Serdecznie zapraszamy.