15.07.2020ANKIETA CZYTELNICZA - ZACHĘCAMY DO WYRAŻANIA OPINII

Szanowni Państwo, biblioteki w Polsce stale się rozwijają i starają sprostać wymaganiom Czytelników i Użytkowników. Aby gusty i potrzeby użytkowników bibliotek mogły być zaspokojone prowadzone są statystyki oraz badania jakościowe i ilościowe.
W tym roku Instytut Książki zaplanował nową formę badania czytelniczego, określaną w socjologii jako panel. Chodzi o to, aby w najbliższym półroczu obserwować zmiany w czasie, docierając z ankietami kilka razy do tych samych osób.
Oto link do nowej ankiety, którą tym razem udostępnimy tylko cyfrowo:

2020czytelnicy1.webankieta.pl

Wszystkich Czytelników i Użytkowników Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mogilnie zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu i wypełnienia ankiety.