07.04.201409.04.2014 - Witaminy w bibliotece

Spotkanie z dr hab. inż. Moniką Bronkowską
9 kwietnia 2014 / środa / godz. 17.00
Sala Konferencyjna MBP, ul. Minorytów 4

Przeglądając kolorowe czasopisma wciąż zastanawiasz się, jaką wybrać dietę?

Twoim marzeniem jest czuć się dobrze w swoim ciele?
Chcesz jeść zdrowo, ale nie masz pojęcia, jak się do tego zabrać?
Gubisz się w świecie kalorii i indeksów glikemicznych?

Przyjdź na pierwsze spotkanie z cyklu Witaminy w bibliotece – Diety alternatywne a dieta zbilansowana! Naszym gościem będzie dr hab. inż. Monika Bronkowska – specjalistka w dziedzinie żywienia człowieka. Podczas spotkania opowie o zaletach i wadach diet alternatywnych takich jak dieta Dunkana, wegetariańska czy Kwaśniewskiego i wyjaśni, na czym polega dieta racjonalna, a wszystko to poprze naukowymi dowodami!

Dr hab. inż. Monika Bronkowska – kierownik Katedry Żywienia Człowieka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, autorka kilkudziesięciu prac naukowych, w głównej mierze związanych z uwarunkowaniami żywieniowymi różnych schorzeń dietozależnych, wykładowca Studiów Podyplomowych Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, edukator żywieniowy, na co dzień udziela porad z zakresu zdrowego odżywiania w Akademii Zdrowego Żywienia we Wrocławiu, przewodnicząca Oddziału Wrocławskiego Polskiego Towarzystwa Dietetyki.

witaminy_baner.jpg witaminy_baner
jpg, 1.3 MiB, 5590x1181