05.08.2020ZWYCIĘZCY KONKURSU "ŚWIAT W KORONIE - WCZORAJ-DZIŚ -JUTRO" Z NASZEJ GMINY

16 lipca 2020 r. w siedzibie Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Zarzeczu odbyło się posiedzenie komisji konkursowej oceniającej prace zgłoszone do powiatowego konkursu „Świat w Koronie. Wczoraj – dziś – jutro"- organizowanego przez firmę Beskid Media wraz ze Starostwem Powiatowym w Żywcu, Gminnym Ośrodkiem Kultury w Gilowicach, przy wsparciu Gminnych i Miejskich Ośrodków Kultury Powiatu Żywieckiego. W konkursie wzięło udział 170 prac dzieci w wieku od 5 do 18 lat z terenu całego powiatu żywieckiego. Na podium stanęło 16 uczestników konkursu w różnych kategoriach wiekowych, dodatkowo wyróżnione zostały 33 prace konkursowe. Wartościowe nagrody min. smartfony z opłaconym rocznym abonamentem, hulajnogi elektryczne, smartwatche, hulajnogi dziecięce, deskorolki, łyżworolki ufundowane przez firmę zostały wręczone zwycięzcom 24 lipca 2020 r. w Sali Widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury w Żywcu.

Wśród zwycięzców znalazło się kilku naszych Czytelników, mieszkańców Gmina Lipowa - serdecznie gratulujemy:)😊

Pełna lista laureatów konkursu dostępna jest na stronie:
zywiec.powiat.pl/…/swiat-w-koronie-wczoraj-dzis-jutro-znamy….

Prace wszystkich uczestników konkursu można było podziwiać na pokonkursowej wystawie zaprezentowanej w żywieckim MCK.
KORONA.jpg
KORONA 2.jpg