18.08.2020Uwaga! Konkurs "Wirtualna lekcja"

Konkurs adresowany jest do nauczycieli bibliotekarzy bibliotek szkolnych i pedagogicznych województwa wielkopolskiego. Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu scenariusza wirtualnej lekcji bibliotecznej dla uczniów szkoły podstawowej lub pona­dpod­staw­owej­. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest samodzielne wykonanie pracy oraz złożenie w terminie do 15 października 2020 roku (decyduje data stempla pocztowego) pracy konkursowej w wersji papierowej z linkiem do prezentacji lekcji w Internecie wraz z Kartą uczestnika. Zachęcamy do udziału!
Regulamin konkursu (plik w formacie pdf do pobrania, rozmiar 66,6 KB)www.pbp.poznan.pl
Karta uczestnika (plik w formacie pdf do pobrania, rozmiar 54,7 KB)www.pbp.poznan.pl