21.08.2020Mała Książka Wielki Człowiek

Nasza biblioteka po raz pierwszy wstąpiła do projektu pn. " Mała Książka Wielki Człowiek". Projekt ten rusza w okresie jesiennym i kierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym. Zadaniem projektu jest popularyzacja czytelnictwa w otoczeniu najmłodszych osób. Książeczki są przygotowane specjalnie dla najmłodszych czytelników min. Papuzińskiej, Rusinek, Kasdepke i wielu innych wybitnych polskich poetów. Podczas odwiedzin biblioteki mały czytelnik otrzyma od bibliotekarza specjalną kartę dzięki której będzie mógł otrzymywać naklejki podczas kolejnych wizyt w bibliotece.Na zakończenie ambitnego wypożyczania książek mały czytelnik otrzyma podziękowanie i niespodziankę. Także serdecznie zapraszamy rodziców wraz ze swoimi pociechami do naszej czytelni.

Plakat Mała Książka-Wielki Człowiek.png