24.08.2020Informacja dla czytelników

W związku z ogłoszonym stanem zagrożenia epidemicznego, z powodu obecności wirusa SARS -CoV-2 w Polsce oraz zakw­alif­ikow­anie­m Powiatu Łowickiego do tzw. żółtej strefy, informujemy, iż w Miejskiej Bibliotece im. A. K. Cebrowskiego, Al. Sienkiewicza 62 obowiązują następujące zasady:

1. Zwrot i wypożyczenie publikacji odbywa się w przygotowanych stanowiskach wypożyczalni dla dorosłych i dla dzieci.
  2. Przy każdym stanowisku może przebywać max. 1 osoba. Pozostałe osoby powinny oczekiwać w holu wejściowym z zachowaniem minimum 1,5 m. odstępu.
  3. W celu wypożyczenia rekomendujemy rezerwacje telefoniczne tel. 46 837 76 03, mailowe cebrowski@op.pl lub internetowe www.lowicz-mbp.sowwwa.pl.
  4. Czytelnik musi mieć osłonę zakrywającą usta i nos.
  5. Przy wejściu do biblioteki należy zdezynfekować ręce.
  6. Oddawane książki poddawane są kwarantannie. Ich kolejne wypożyczenie będzie możliwe po zakończeniu okresu kwarantanny.
  7. Nie udostępnia się publikacji na miejscu (czytelnia) oraz dostępu do komputerów.

Ważne numery telefonów:
Sanepid Łowicz 46 837 64 94, Sanepid Zgierz 42 714 02 53, Sanepid Kutno 24 355 71 00.
Telefon alarmowy całodobowy 604 691 091