15.09.2020Turniej Regionalizmów Krakowskich

Zapraszamy do udziału w międ­zypo­kole­niow­ym turnieju przygotowanym na postawie książki „Powiedziane po krakowsku. Słownik regionalizmów krakowskich”. Dwuetapowy turniej adresowany jest do osób w wieku od 10 lat.

POBIERZ REGULAMIN (pdf 93 KB)

Eliminacje, w formie pisemnego testu, odbędą się w poniedziałek 21 września 2020 r. o godzinie 17.30 w filiach:

• Filii nr 3 (pl. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 3),
  • Filii nr 21 (ul. Królewska 59),
  • Filii nr 45 (ul. Teligi 24),
  • Filii nr 49 (os. Tysiąclecia 42).

10 uczestników, którzy zdobędą najwyższą ilość punktów w eliminacjach, zakw­alif­ikow­anyc­h zostanie do Etapu Finałowego, który odbędzie się w piątek 25 września 2020 r. w Filii nr 3 o godzinie 17.30.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się bezpośrednio po Etapie Finałowym. Wśród nagród znajdą się: gry planszowe i edukacyjne, książki, gadżety.

Warunkiem uczestnictwa w Turnieju jest przesłanie zgłoszenia do 18 września 2020 r. za pośrednictwem formularza elektronicznego -> ZAPISY

Turniej organizowany jest w ramach projektu „Etnopodróże z Biblioteką Kraków”, dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „EtnoPolska 2020”.