Biblioteka Kraków - Bilbioteka Główna
2020-9-26
18.09.2020 Parada moli i motyli książkowych
Biblioteka Kraków

W sobotę 26 września zapraszamy dzieci i dorosłych na przegląd prac konkursowych, wręczenie nagród i niezwykłą „Paradę moli i motyli książkowych”.

W tym roku wydarzenie odbędzie się w ogrodzie przy Bibliotece Głównej, a poprowadzi je krakowski aktor Dariusz Cywka w towarzystwie Gustawa – Mola Biblioteki Kraków. Gościnnie wystąpi zespół z wrocławskiej szkoły tańca Al-Mara 🧚‍♀🧚🧚‍♂

Jeśli nie zdążyliście zrobić własnego motyla – spokojnie – będą na Was czekać kolorowe skrzydła 😃

Po paradzie – o godz. 13:00 – zapraszamy na warsztaty dla dzieci „Smocza wioska”, które poprowadzi Domnika Wojtylak.

Wydarzenie organizowane w ramach projektu „Czytelniczy budzik – czas na rodzinne czytanie” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.