Chełmska Biblioteka Publiczna im. Marii Pauliny Orsetti w Chełmie
2020-9-24
21.09.2020Spotkanie z Markiem Dyjakiem
Chełm ChBP

Już w najbliższy czwartek, 24 września, o godzinie 18.00, zaprosimy Państwa do Chełmskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Pauliny Orsetti na kolejne wydarzenie będące częścią naszego jesiennego projektu "Książka i Muzyka", organizowanego w ramach programu Partnerstwo Dla Książki, dofinansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego ze środków pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
Właśnie tego dnia zaprosimy Państwa do Sali widowiskowej ChBP na spotkacie autorskie z nieprzeciętną osobowością i Głosem Marka Dyjaka, który opowie m.in. o biograficznej książce "Polizany przez Boga" oraz pięknych, literackich tekstach swojej ostatniej płyty "Piękny instalator". Wraz z uczestnikami spotkania, posłuchamy także fragmentów tego krążka.
Wstęp na spotkanie będzie oczywiście wolny. Serdecznie zapraszamy przypominając jednocześnie o konieczności zachowania reżimu sanitarnego związanego z COVID- 19.

poczta.nazwa.pl.png
dyjak.pl