29.09.2020IBUK Libra

Dostęp do Ibuk Libra na rok 2020/2021

Drodzy użytkownicy Biblioteki, 1 października br. uruchomimy Państwu dostępy do nowej listy tytułów w Ibuk Libra (847 publikacji wykupionych i 1 498 darmowych). Wejście do dostępnych książek (z sieci biblioteki) na stronie libra.ibuk.pl.

W Ibuk prezentowane są dostępne publikacje - wystarczy kliknąć na wybraną, aby zobaczyć informacje o książce wraz z podglądem treści. Aby skorzystać z zaawansowanych funkcji pracy z książką, należy kliknąć na "+ DODAJ DO PÓŁKI myIBUK" i utworzyć swoje osobiste konto myIBUK.

Aby móc korzystać z zaawansowanych funkcjonalności, należy jednorazowo utworzyć swoje osobiste konto myIbuk.
Zapraszamy do Biblioteki Pedagogicznej w Pile po nowy kod dostępu.

thumbnail_na_www-plakat-maxi.jpg

thumbnail_na_www-plakat-maxi.jpg thumbnail_na_www-plakat-maxi