02.10.2020Otwarcie biblioteki dla czytelników:)

Kochani Czytelnicy, mamy dobre wiadomości:)😊
Już od 5 października Gminna Biblioteka Publiczna w Gogolinie zmienia zasady funkcjonowania:
– Przywracamy otwarty dostęp do zbiorów.
– Wypożyczalnia, świadczy usługi dotyczące wyłącznie wypożyczania i przyjmowania zwrotów (wyłączone z użytkowania są: miejsca siedzące, czytelnia prasy; stanowiska komputerowe dostępne są tylko w ograniczonej formie).
– Liczba osób przebywających na terenie wypożyczalni to max. 4 osoby
– Czytelnicy na terenie biblioteki mają obowiązek noszenia maseczek zasłaniających usta i nos.
– Po wejściu na teren biblioteki Czytelnicy obowiązkowo dezynfekują ręce środkami umieszczonymi w wyznaczonym do tego miejscu.
– Obowiązuje przestrzeganie bezpiecznego dystansu społecznego wynoszącego minimum 1,5m.

nowe aktualne.png nowe aktualne
png, 499 KiB, 1189x1804