05.10.2020Książka i Muzyka

Chełmska Biblioteka Publiczna zaprasza 8 października br. o godz. 18.00 na kolejne spotkanie w ramach realizowanego projektu "Książka i Muzyka".
Tym razem gościć będziemy Przemysława Śmiecha - aktora i znawcę gwary warszawskiej, który opowie o książkach, twórczości i związkach z Chełmszczyzną słynnego barda przedwojennej warszawskiej ulicy Stanisława Grzesiuka.
Poza Przemysławem Śmiechem na scenie sali widowiskowej pojawi się fantastyczny zespół Menele, którego muzyka nawiązuje do repertuaru Grzesiuka. Usłyszymy m.in. takie przeboje jak "Bal na Gnojnej", "U cioci na imieninach" czy "Komu dzwonią".
Spotkanie autorskie i koncert odbędą się w ramach projektu "Książka i Muzyka" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
Wstęp wolny, zapraszamy!

przemysław.smiech.png