Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie
32-050 Skawina
06.10.2020SPOTKANIA Z BIBLIOTEKĄ
Skawina MBP

Wakacje dobiegły końca. Do domów wkrada się wszechobecna rutyna, a pogoda robi się coraz bardziej jesienna… W odpędzeniu ponurej aury z pomocą przychodzi Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie! Przygotowaliśmy dla Was cykl wydarzeń kulturalnych, odbywających się pod zbiorczym szyldem „SPOTKAŃ Z BIBLIOTEKĄ”. Projekt w sposób kreatywny i inspirujący przybliży czytelnikom świat literatury i otworzy na różnorodne kulturalne doznania.

Eventy odbędą się w formie tradycyjnej, jednak zostaną dostosowane do obowiązujących zaleceń. Zapewniamy jednak, że mimo obowiązujących limitów miejsc, zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy, aby wydarzenia były dostępne dla jak najszerszej grupy odbiorców! Jest to możliwe dzięki internetowi i Telewizji Skawina, która będzie prowadzić relacje na żywo na naszym profilu Facebook. Kierujemy naszą ofertę do wszystkich osób pragnących poszerzyć swoją literacką pasję, a także tych, w których kulturalne zainteresowania bardzo chętnie rozbudzimy!

Szczegółowe informacje o poszczególnych wydarzeniach będą pojawiały się systematycznie. Mamy nadzieję, że zasialiśmy w Was ziarno ciekawości i oczekiwania!

119550546_646783439608653_4177750697718924829_n.jpg