15.04.2014NEWSY Z PÓŁKI! Wasz nowy serwis biblioteczny

Drodzy Czytelnicy, obecni i przyszli, w oczekiwaniu na telewizję… założyliśmy sobie własną. Chcemy, by nie ominęło Was żadne z wydarzeń z życia naszej Biblioteki. Proponujemy Wam wyczerpującą informację o naszych sprawach, ale w pigułce, taki biblioteczny Teleexpress w, miejmy nadzieję, atrakcyjnej formule. Będziemy spotykać się przed kamerą od czasu do czasu i rejestrować dla Was to, co było oraz zapraszać Was na to, co będzie. Będziemy do Was mówili, a to, co mówione będzie zilustrowane stosownym materiałem wideo. Będziemy z założenia nieregularni, a konwencja będzie tak wolna, że aż trudno ją uchwycić w jakimś zgrabnym zdaniu z sensem. To serwis z natury uzupełniający inne nasze źródła informacji, więc nie będzie ani zbyt obszerny, ani zbyt poważny. Jednak zrobimy wszystko, by jego wartość informacyjna była imponująca, więc, Kochani, szukajcie nas wszędzie! Spodziewajcie się nas wszędzie! Czekajcie na nas! Będzie nas więcej. Już wkrótce.