16.10.2020Odbiór windy

Dnia 7 października Burmistrz Artur Tomala i Dyrektor Miejsko Grminnego Ośrodka Kultury w Gorzowie Śląskim Katarzyna Midura wraz z Członkiem Zarządu Województwa Opolskiego Antonim Konopką oraz pracownikami Urzędu Mars­załk­owsk­iego­ WO, a tekże z Kierownikiem Biura LGD Górna Prosna Agnieszką Bachowską dokonali odbioru windy dla osób niep­ełno­spra­wnyc­h do Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Gorzowie Śląskim. Budowa windy to jeden z przykładów pokonywania barier arch­itek­toni­czny­ch dla ułatwienia funkcjonowania w społeczeństwie osób niep­ełno­spra­wnyc­h.
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020

„Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego Programem w zakresie Zachowanie dziedzictwa lokalnego. Operator Lokalna Grupa Działania „Górna Prosna”
121096439_3584252718275276_6264868118079737669_o.jpg