23.10.2020 Dziennikarz muzyczny - Bartek Koziczyński w ChBP

W czwartek 29 października br. o godzinie 18.00 odbędzie się kolejne wydarzenie w ChBP w ramach projektu "Książka i Muzyka", dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
Tym razem Gościem będzie Bartek Koziczyński, chełmianin i wieloletni dziennikarz magazynów "Tylko Rock" i "Teraz Rock" oraz radiowej Czwórki. Kiedy na imprezach w liceum Czarnieckiego bawił się przy muzyce Red Hot Chili Peppers, nie przypuszczał, że kilka lat później stanie twarzą w twarz z muzykami zespołu. A potem z innymi gwiazdami rocka. Część tych spotkań zainspirowała go do pisania muzycznych biografii. Bartek Koziczyński wydał książki o Redhotach, Pearl Jam, System Of A Down i Tool. Młodociane wizyty w sklepie pana Kulisza przyczyniły się natomiast do powstania leksykonów popkultury PRL i lat 90.
Wstęp na wydarzenie jest wolny, przypominamy jednak o obostrzeniach związanych z reżimem sanitarnym COVID-19 w strefie czerwonej (25 procent objętości sali, czyli max. 50 osób). PLAKAT_Bartek_Koziczy+äski.cdr.jpg

PLAKAT_Bartek_Koziczy+äski.cdr.jpg PLAKAT_Bartek_Koziczy+äski.cdr