23.10.2020Zapraszamy codziennie!

Po 24 października 2020 r. nie zmieniają się zasady korzystania z biblioteki: wolny dostęp do półek i zwykłe godziny otwarci. Wyłączone z użytkowania pozostają czytelnie czasopism.
Przypominamy o możliwości:
- bezkontaktowego oddawania książek za pośrednictwem wrzutni (wejście do OBP, oddawać można książki z wszystkich placówek).
- usłudze KSIĄŻKI NA TELEFON (bit.ly), którą szczególnie polecamy osobom starszym.
Bez zmian godziny otwarcia bibliotek:
Wypożyczalnia Główna czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:30-18:00, w soboty w godz. 8:00-13:00
Filia dla Dzieci czynna w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek w godz. 9:00 – 17:00; środa od 8:00 do 15:00.
Więcej informacji: bit.ly