06.11.2020DZIAŁALNOŚĆ BIBLIOTEK w OKRESIE PANDEMII KORONAWIRUSA SARC-CoV-2

SZANOWNI CZYTELNICY
W związku z decyzją Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, dotyczącego działalności instytucji kultury w trakcie pandemii oraz zgodnie z wytycznymi Biblioteki Narodowej informujemy że :
od 7 listopada 2020 roku do odwołania wprowadzona zostają ograniczona działalność Biblioteki Publicznej w Tęgoborzy oraz Łososinie Dolnej .
Jednocześnie informujemy, że wprowadzona zostaje usługa:
KSIĄŻKA NA TELEFON

Usługa “Książka na telefon” działa w godzinach pracy Bibliotek
Przy stanowisku odbioru książek znajdować się może maksymalnie 1 osoba.

Kontakt:
Biblioteka Publiczna Tęgoborze: 18 444 92 67, e-mail: bibl­iote­kate­gobo­rze@interia.pl

Biblioteka Publiczna Łososina Dolna: 18 444 88 47, e-mail: bibl­iote­kalo­sosi­nadolna@interia.pl

Terminy zwrotów automatycznie przedłużane będą o 30 dni .

Komunikaty dotyczące funkcjonowania Biblioteki będą na bieżąco aktualizowane na stronie internetowej biblioteki .

Prosimy o przestrzeganie obowiązujących zasad bezpieczeństwa.