10.11.2020Konkurs plastyczny „Zabytki Gminy Grodziec” rozstrzygnięty !

Szanowni Państwo, drogie Dzieci!

Z ogromną przyjemnością i satysfakcją ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego „Zabytki Gminy Grodziec”.

Wiemy, że czekaliście z niec­ierp­liwo­ścią­, ale prac było tak dużo, że jury miało prawdziwy ogrom pracy. Na konkurs wpłynęło 69 prac dzieci w wieku 7-14 lat z terenu gminy Grodziec.

W imieniu organizatorów: Wójta Gminy Grodziec, Biblioteki Publicznej Gminy Grodziec oraz Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Koninie dziękujemy wszystkim za przesłane prace. Uczestnicy konkursu wykazali się ogromną inwencją twórczą używając różnorodnych technik plastycznych od kredki, ołówka czy akwareli poprzez wyklejane papierem i plasteliną.

Komisja konkursowa miała trudny wybór gdyż prace były niezwykle ciekawe i z całą pewnością wymagały niesamowitej pracy i pomysłowości w ich przygotowaniu, zarówno od najmłodszych dzieci konkursu, jak i najstarszych.

Żałujemy, że nie możemy się spotkać na uroczystym podsumowaniu wręczenia nagród i wyróżnień w konkursie plastycznym ze względu na pandemię.

Komisja konkursowa w wyniku przeprowadzonej oceny wyłoniła następujących laureatów:

w kategorii klasy I-IV szkoły podstawowej:
I - Lena Głowacka - Kościół p.w. św. Wojciecha w Grodźcu
II - Maja Szpitalna - Zespół Dworski w Biskupicach
III - Bartosz Olejniczak - Kościół św. Michała Archanioła w Królikowie

w kategorii klasy V-VIII szkoły podstawowej:
I - Maja Dziubek - Ruiny Kościoła ewangelicko-augsburskiego w Grodźcu
II - Ada Malinowska - Kościół p.w. św. Wojciecha w Grodźcu
III - Julia dziubarczyk - Zespół pałacowo-parkowy w Grodźcu

Ponadto komisja ustaliła następujące wyróżnienia:
Tytus Ponomarew - Kościół Ewangelicko-Augsburski w Grodźcu
Liliana Dziublewska - Zespół pałacowo-parkowy w Grodźcu.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie.

Rodzicom i nauczycielom gratulujemy tak wspaniałych i uzdolnionych pociech a laureatom życzymy powodzenia w dalszym rozwijaniu swoich pasji.
_ZABYTKI GMINY GRODZIEC_ LAUREACI KONKURSU PLASTYCZNEGO.jpg