27.11.2020Otwarcie biblioteki

Informujemy, że z dniem 30 listopada 2020 roku GBP w Ropie oraz Filia w Łosiu wznawiają swoją działalność. W związku z aktualną sytuacją sanitarno-epid­emio­logi­czną­, biblioteki wprowadzają szereg działań, aby zapewnić bezpieczeństwo swoim pracownikom i użytkownikom.
1. Biblioteka wprowadza limity osób jednocześnie przebywających w instytucji - 1 osoba i zasadę, zgodnie z którą osoby oczekujące, muszą zachować pomiędzy sobą 2-metrowy odstęp.
2. Każdy użytkownik jest zobowiązany do zasłonięcia ust i nosa
Rekomendujemy dokonywanie rezerwacji online lub telefonicznie, co znacznie skróci państwa pobyt w bibliotece.
Rezerwacji online można dokonywać 24 h na dobę pod adresem: www.ropa-gbp.sowwwa.pl
Rezerwacji telefonicznych pod numerem telefonów:
- biblioteka w Ropie (18 3534150) od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 15:20
- biblioteka w Łosiu (18 3534450) w poniedziałek: 10:00 – 18:00 w piątek 7:30 - 15:30
Dziękujemy i zapraszamy.