27.11.2020OTWARCIE BIBLIOTEK OD 1 GRUDNIA

Szanowni Państwo,
zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 26 listopada 2020 r.
w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii informujemy, że Gminna Biblioteka Publiczna
w Czernichowie oraz filia w Międzybrodziu Bialskim będą ponownie otwarte od 1 grudnia (wtorek) 2020 r.
Oczywiście, tak jak wcześniej otwarcie bibliotek jest możliwe z zachowaniem rygoru sanitarnego, dlatego w naszych bibliotekach:
1. W bibliotece może przebywać nie więcej niż 1 osoba na 15 m2
2. Czytelnicy oraz bibliotekarze przebywać muszą w maseczkach (obowiązek zakrywania zarówno ust, jak i nosa).
3. Obowiązkowa jest dezynfekcja rąk.
Nadal obowiązywać będzie brak wolnego dostępu do księgozbioru, dlatego bardzo prosimy przed wizytą o rezerwację książek (telefoniczną, mailową lub poprzez nasz katalog SOWA co usprawni obsługę.
Serdecznie zapraszamy:)😊

pl-pl.facebook.com