11.11.2012DIALOG SAMORZĄDOWCÓW Z MIESZKAŃCAMI poprzez czytanie :)

Mrągowski samorząd uczestniczy w akcji "Masz Głos, Masz Wybór", której głównym celem jest zaangażowanie władz miasta i mieszkańców do wspólnego dialogu. W ten projekt świetnie wpisuje się wspólna inicjatywa samorządu i Biblioteki Miejskiej zachecająca władze samorządowe do głośnego czytania na antenie Radia Planeta

• Akcja "Masz Głos, Masz Wybór" to jedyna ogólnopolska akcja angażująca obywateli i władze samorządowe do dialogu i współpracy. Została zainaugurowana w 2002 roku i do tej pory objęła swoim działaniem 600 gmin w całej Polsce. W tym roku do akcji zgłosiło się ponad 170 uczestników.
• Akcję organizują Fundacja im. Stefana Batorego i Stowarzyszenie Szkoła Liderów wraz z Pracownią Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”, Pracownią Zrównoważonego Rozwoju i Stowarzyszeniem Liderów Lokalnych Grup Obywatelskich.
• Biblioteka Miejska oraz Urząd Miejski w Mrągowie przystąpili do akcji w 2011 roku.

BS