07.01.2021Feryjny Rozkład MBP

Ferie w ruch, para buch! 🚂
Szanowni Czytelnicy – miłośnicy naszego BIBLIOTECZNEGO POCIĄGU! Ogłaszamy wszem i wobec, że nasze kulturalne wagony nadal są w ruchu!
W związku z feriami wytężamy nasze umysły i nieustannie pracujemy, by wzbogacić wnętrza naszych kulturalnych przedziałów. Tak, jak dotychczas - 7 dni i 7 niesamowitych przedziałów naszego bibliotecznego pociągu! W każdym coś innego i zaskakującego! 🧐🤩
Nie czekajcie! Wybierzcie się z nami w niezapomnianą podróż! Biblioteka w ruch, ferie buch! 💥
Dla przypomnienia ⬇️
🚂 PONIEDZIAŁKI z przymrużeniem oka.
Po leniwym weekendzie pora na rozgrzanie szarych komórek! W tym przedziale znajdziecie quizy, łamigłówki, ciekawostki humorystyczne, zabawy oraz wiele innym znakomitych atrakcji, które umilą dzień każdego czytelnika. Będzie wystrzałowo i burzowo!
🚂 Czarujące WTORKI
Po burzliwym poniedziałku przyszła pora na przeniesienie się do wyimaginowanego świata! W tym przedziale znajdziecie materiały związane z fantastyką, baśniami, mitami, a także wiele nowinek filmowych. Będzie magicznie i kolorowo!
🚂 Czy wiesz, że... już ŚRODA?
Po magicznym wtorku pora osiąść na ziemi! W tym przedziale znajdziecie wiele ciekawostek ze świata nauki, edukacji oraz z działów podróżniczych. Będzie ciekawie i różnorodnie!
🚂 Literackie CZWARTKI
Po interesującej środzie pora na jeszcze bardziej interesujący czwartek! W tym przedziale znajdziecie linki do ebooków, zestawienia literackie oraz Wasze ukochane recenzje. Będzie w stylu bibliONteki!
🚂 PIĄTEK, PIĄTECZEK... czas na spotkanie!
Po zaczytanym czwartku pora na spotkania towarzyskie! W tym przedziale znajdziecie mnóstwo ciekawych wykładów, wywiadów, informacji związanych z wydarzeniami kulturalnymi. To w tym przedziale odbywać się będą uwielbiane przez Was spotkania autorskie. Będzie gwiazdorsko!
🚂 Gorączka SOBOTNIEJ nocy
Po wystrzałowym piątku pora na koncertową sobotę! W tym przedziale znajdziecie zawartość rozrywkową. Odbywać się tu będą koncerty, musicale, spektakle teatralne. Będzie głośno i scenicznie!
🚂 Rodzinna NIEDZIELA
Po gorączce sobotniej nocy pora na propozycje aktywności rodzinnych: wycieczek wirtualnych, zabaw kreatywnych czy gier grupowych. Będzie ciepło i przytulnie!
Wsiadajcie do naszego POCIĄGU! Cieszcie się z nami każdym dniem ferii zimowych! ❄️

FERYJNY-01.jpg FERYJNY-01
jpg, 2.3 MiB, 3508x2482