11.01.2021#52tygodniezBibliotekąKraków - akcja czytelnicza

Od 3 stycznia ruszyła internetowa akcja czytelnicza #52ty­godn­iezB­ibli­otekąKraków. To wciągające wyzwanie, będące zachętą do spędzania miłych chwil z książką oraz okazją do poszerzania czytelniczych horyzontów. Podczas tej akcji nie będzie nudy, a tylko dobra zabawa!

Podstawowe informacje o akcji:

• Wyzwanie trwa 52 tygodnie, czyli cały rok.
  • Cel to przeczytanie minimum jednej książki na tydzień.
  • Biblioteka Kraków stworzyła spis 52 kategorii, z których śmiało można korzystać. Wystarczy pobrać obraz załączony poniżej i wydrukować, a następnie odhaczać przeczytane książki z proponowanych kategorii 🙂
  • Wszelkie bieżące informacje można otrzymać na naszej stronie na Facebooku.
  • W każdą niedzielę na Facebooku Biblioteki Kraków będzie pojawiała się propozycja czytelnicza wysunięta przez BK bądź zaproszonych przez Gości.
  • Każdy Uczestnik może komentować kategorie, zgłaszać swoje pomysły, a także chwalić się swoimi czytelniczymi osiągnięciami!

Gorąco zapraszamy do dołączenia się do akcji #52tygodniezBibliotekąKraków!
Zachęcamy również do dzielenia się swoimi wyborami w komentarzach na Facebooku i udostępniania ich znajomym!

Mole książkowe łączcie się!

lista- #52 tygodnie z BK-lepsza.png lista- #52 tygodnie z BK-lepsza
png, 426 KiB, 2480x3508