20.01.2021LEGIMI

Drodzy czytelnicy:)😊
z początkiem Nowego Roku Gminna Biblioteka Publiczna w Gogolinie wprowadza dla Was Nowe możliwości 😊
Już działa w naszej placówce usługa LEGIMI!!
Zapraszamy serdecznie do korzystania z niej za naszym pośrednictwem.

LEGIMI to:
- 60 tysięcy ebooków – bestsellery, nowości, kryminały, sensacja, fantastyka i SF, powieści obyczajowe i romanse, książki dla dzieci i młodzieży, książki popu­larn­onau­kowe­, poradniki,
- czytanie bez połączenia z internetem (po wcześniejszym ściągnięciu na swoją półkę),
- czytanie równolegle na dwóch urządzeniach (np. smartfon, czytnik, laptop, komputer stacjonarny)

Zasady Wydawania kodów LEGIMI czytelnikom Gminnej Biblioteki Publicznej w Gogolinie:

1. Kod dostępu do Legimi może otrzymać osoba posiadająca ważną kartę czytelnika Gminnej Biblioteki Publicznej w Gogolinie
  2. Kody dostępu do Legimi wydawane są w głównej siedzibie naszej biblioteki.
  3. Kod dostępu należy aktywować w miesiącu otrzymania, inaczej ważność jego wygasa.
  4. Jeżeli do ostatniego dnia danego miesiąca czytelnik nie aktywuje pobranego w bibliotece kodu, kod ten wygasa, a kolejny kod będzie musiał ponownie (osobiście) pobrać w bibliotece.
  5. Wydawanie kodów rozpoczyna się na początku każdego miesiąca, a ich liczba jest ograniczona.

Konto czytelnika w bazie Legimi:
Czytelnik rejestruje się (zakłada konto) w Legimi na dedykowanej stronie:
www.legimi.pl, podając kod otrzymany w bibliotece, a następnie nazwę użytkownika, adres e-mail (na który przesłany zostanie przez Legimi e-mail z linkiem aktywacyjnym, w który należy kliknąć) i hasło - od tego momentu może korzystać z usługi do czasu jej zakończenia,należy pobrać aplikację Legimi (szczegóły www.legimi.pl), oferta dla bibliotek nie obsługuje czytników Kindle.

Zapraszamy serdecznie!!!

Legimi.jpg Legimi