04.02.2021Platforma Legimi

Kochani😍
Przypominamy dla tych którzy, chcą być w ciągłym kontakcie z literaturą ✊📚 o platformie Legimi, która jest cały czas aktywna dla naszych Czytelników 💪👌 Poniżej przypominamy szczegóły 🙂
Chętnych użytkowników biblioteki zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem e-maila biblioteka.kleszczow@outlook.com
Krótka instrukcja jak korzystać 🧐
1. Aby uzyskać dostęp do zasobu Legimi musisz być czytelnikiem Gminnej Biblioteki Publicznej w Kleszczowie lub jej filii bibliotecznych.
2. Napisz na adres biblioteka.kleszczow@outlook.com podając imię i nazwisko i/lub numer karty bibliotecznej i odbierz darmowy kod dostępu. Pamiętaj, kod musi być aktywowany w miesiącu, w którym został pobrany, w przeciwnym wypadku – wygasa.
3. Załóż konto w serwisie Legimi na stronie dedykowanej dla czytelników Gminnej Biblioteki Publicznej w Kleszczowie www.legimi.pl
4. Podaj otrzymany kod dostępu.
5. Pobierz darmową aplikację Legimi na swoje urządzenie, zaloguj się i czytaj bez ograniczeń! Otrzymujesz nieograniczony dostęp do e-booków w aplikacjach Legimi na okres jednego miesiąca od daty aktywowania kodu. Po kod na następny miesiąc zgłoś się do biblioteki.
6. Możesz czytać na 2 wybranych przez siebie urządzeniach: tablet, smartfon, czytnik, komputer.
Uwaga: czytnik Kindle nie jest obsługiwany.

niezostawiamyczytelnika #zostanwdomu #badzciezdrowi