16.02.2021Error_2k20... - Open call do wystawy i konkurs fotograficzny dla młodzieży

Konkurs skierowany jest do młodzieży, której głos w obecnym czasie zdaje się być niesłyszalny, do osób, które stają się niemymi wykonawcami nakazów „od - do” w ramach wyższych, często niezrozumiałych dla nich celów; zmuszonych zmienić swoje dotychczasowe zwyczaje, rezygnując przy tym z tego, co dla młodości istotne, ważne i podporządkować się temu co „właściwe”.

Konkurs ma na celu oddanie głosu i zaprezentowanie myśli, wrażliwości i refleksji młodych ludzi w tym bezp­rece­dens­owym­ dla nas wszystkich czasie, który być może na nowo zdefiniuje nasze wzajemne relacje oraz nada nowe znaczenie /wielu/ słowom i zwyczajom.

Error 2k20... jest zarazem konkursem fotograficznym jak i naborem na wystawę, której wernisaż jest planowany 1.06.2021 (bardzo chcielibyśmy, by warunki epid­emio­logi­czne­ pozwoliły nam ją zorganizować w normalnych warunkach – jeśli to się nie uda to zaproponujemy jakąś formę online). Całości wydarzenia będzie towarzyszyła publikacja, w której będzie zaprezentowany szeroki wybór zgłoszonych prac. Na zgłoszenia czekamy do 10.05.2021. Nedesłane prace oceni profesjonalne jury. Dla autorów najciekawszych realizacji są przewidziane nagrody rzeczowe. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Zachęcamy do udziały!

Poniżej znajdują karty zgłoszeń dla osób pełnoletnich i niepełnoletnich oraz regulamin konkursu. Karty zgłoszeń prosimy uzupełnić i odesłać wraz ze zdjęciami na adres: foto@wbp.poznan.pl